Akademicki Zespół Szkół - Akademicki Zespół Szkół

Organizacja nauczania

1. Szkoła pracuje pięć dni w tygodniu.
  2. Uczniowie mogą korzystać z biblioteki uczelnianej, a także z baru uczelnianego.
  3. Długość i terminy ferii i wakacji są zgodne z Kalendarzem Roku Szkolnego MEN.
  4. Organizujemy wycieczki dydaktyczne do kin, teatrów, muzeów, na wystawy oraz warsztaty naukowo-dydaktyczne. Współpracujemy m.in. z Teatrem Narodowym, Muzeum Narodowym, Muzeum Powstania Warszawskiego, Domem Spotkań z Historią i Instytutem Języka Polskiego UW, Politechniką Warszawską, CN Kopernik i Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie.
  5. Uczniowie mają możliwość uczestniczenia w grze giełdowej oraz innych formach aktywizacji ekonomicznej.

29 maja (wtorek) o godz. 17:00 odbędzie się dzień otwarty, na którym będziecie się Państwo mogli spotkać z nauczycielami.
Natomiast od poniedziałku 21 maja w dzienniku elektronicznym będą widoczne oceny proponowane z każdego przedmiotu na koniec roku.