Akademicki Zespół Szkół - Akademicki Zespół Szkół

Wyniki egzaminów gimnazjalnych CKE

Wyniki egzaminu gimnazjalnego CKE 2017 Pozycja szkoły na tle średnich z Pragi Północ, Warszawy, i woj. mazowieckiego i kraju.

Wyniki egzaminu gimnazjalnego CKE 2016 Pozycja szkoły na tle średnich z Pragi Północ, Warszawy, i woj. mazowieckiego i kraju.

Wyniki egzaminu gimnazjalnego CKE 2015 Pozycja szkoły na tle średnich z Pragi Północ, Warszawy, i woj. mazowieckiego i kraju.

Wyniki egzaminu gimnazjalnego CKE 2014 Pozycja szkoły na tle średnich z Pragi Północ, Warszawy, i woj. mazowieckiego i kraju.

Wyniki egzaminu gimnazjalnego CKE 2013 Pozycja szkoły na tle średnich z Pragi Północ, Warszawy, i woj. mazowieckiego i kraju.

Wyniki egzaminu gimnazjalnego CKE 2012 Pozycja szkoły na tle średnich z Pragi Północ, Warszawy, i woj. mazowieckiego i kraju.

Uroczysta inauguracja roku szkolnego będzie miała miejsce w auli F-405
o godzinie 11:00 w środę 17 października 2018 roku.