Akademicki Zespół Szkół - Akademicki Zespół Szkół

Wyniki egzaminów gimnazjalnych CKE

Wyniki egzaminu gimnazjalnego CKE 2017 Pozycja szkoły na tle średnich z Pragi Północ, Warszawy, i woj. mazowieckiego i kraju.

Wyniki egzaminu gimnazjalnego CKE 2016 Pozycja szkoły na tle średnich z Pragi Północ, Warszawy, i woj. mazowieckiego i kraju.

Wyniki egzaminu gimnazjalnego CKE 2015 Pozycja szkoły na tle średnich z Pragi Północ, Warszawy, i woj. mazowieckiego i kraju.

Wyniki egzaminu gimnazjalnego CKE 2014 Pozycja szkoły na tle średnich z Pragi Północ, Warszawy, i woj. mazowieckiego i kraju.

Wyniki egzaminu gimnazjalnego CKE 2013 Pozycja szkoły na tle średnich z Pragi Północ, Warszawy, i woj. mazowieckiego i kraju.

Wyniki egzaminu gimnazjalnego CKE 2012 Pozycja szkoły na tle średnich z Pragi Północ, Warszawy, i woj. mazowieckiego i kraju.

W zakładce REKRUTACJA jest do pobrania podanie
o przyjęcie do Liceum Ogólnokształcącego trzy i czteroletniego
oraz do Szkoły Podstawowej.