British Council partnerem w ramach programu Addvantage - Akademicki Zespół Szkół

British Council Addvantage Partner Institution logo

British Council partnerem w ramach programu Addvantage

Akademicka Szkoła Podstawowa i Akademickie Liceum WSM w Warszawie zostały partnerem British Council w ramach programu Addvantage.
Addvantage jest programem partnerskim British Council dla szkół, centrów językowych, uczelni wyższych i firm, które każdego roku rejestrują kandydatów na egzaminy za pośrednictwem British Council.

British Council Addvantage Partner Institution logo

Oprócz logotypu, szkoły otrzymują od British Council między innymi:

• całoroczną opiekę koordynatora programu, który zawsze zaopatrzy szkołę w materiały informacyjne, ulotki, prezentacje i plakaty
  • rabaty na egzaminy i możliwość przeprowadzania ich w szkole
  • zestawy testów egzaminacyjnych z poprzednich lat
  • dla kandydatów przystępujących do B2 First, B2 First for Schools i C1 Advanced – bezpłatny dostęp do egzaminacyjnej platformy internetowej British Council.

Płatności z tytułu czesnego prosimy dokonywać przelewem na podane poniżej numery kont :
Akademicka Szkoła Podstawowa WSM BNP Paribas 21160014621820634010000009

Akademickie Liceum WSM BNP Paribas 48160014621820634010000008